GOOGLE ADWORDS - ADS REKLAM HİZMETLERİ
0533 721 16 07

FİRMA HAKKINDA

 

Biem.net firması, kurucularından olan Lütfi Ödemiş. 1980 li yıllardan itibaren elektronik, bilgisayar ve İngilizce kursaları ,bilgisayar satışı ve yazılımı alanlarında faaliyet gösteren çeşitli firmalarda ortak ve yönetici olarak bulunmuştur.

 

ODTÜ Elektrik Mühendisliğinde öğrenci iken 1975 yılında bilgisayar ile tanışan Lütfi Ödemiş. 1979 da elektronik konusunda faaliyet yapan ElektroMarket firmasında kurucu ortak olarak bulundu .1984 te tamamen bilgisayar satışı ve yazılım eğitimine yoğınlaştı.1988 yılında SÜPER DOSYA yazılımını üreterek yazılım alanına girdi. 1994 lü yıllarda süper dosya Türkiye'de çok satan özgün programlar arasına girmiştir, PC Magazin PC WORLD ,BYTE gibi pek çok ulusal popüler bilişim dergilerinde ürün inceleme konusuna haber olmuştur.

 

1996 lı yıllarda yazılım işlerinin yanı sıra, gelişen internet teknolojisi ile birlikte internet alanında da faaliyet göstermeye başlayan Lütfi Ödemiş ve ekibi web sunucu, hosting domain ve programlı web siteleri konusunda da konusunda kalıcı ve farklı işler üretmiştir.

 

2002 yılından sonra SÜPER DOSYA'nın Windows versiyonu ile birlikte, internet alanında da WEBTIRIX (kendi web sayfanı kendin yap türü ) adında bir internet yazılımı üretmiştir. Bu ürün CEBİT 2007 fuarında innovative ürünler arasına seçilmiş ve teşvik görmüştür.

 

2008 li yılların ikinci yarısında, 20 yıllık yazılım ve müşteri ihtiyaç tespiti deneyimi ile çok kullanıcılı, ihtiyaca göre oluşturulabilen, intranet ve internet üzerinden çalışabilen DATA FLEXİO yazılımını üretiminde yönetimde bulunmuştur.

 

Son yıllarda Biem.net, İnternetin yaygınlaşması ile birlikte , internet kanalı ile firmaların tüm Türkiye ve dünyaya açılması için çalışmalar yapmaktadır.
özellikle internet reklamcılığı ve satış stratejileri geliştirmekte ve bunun için gerekli alt yapıları hazırlamaktadır.

MÜŞTERİLERİNİZE BİR GOOGLE ARAMASI KADAR YAKIN OLUN.